Yemek Hizmetleri

Yemek Hizmetlerimiz

Otelde servis Tam Pansiyon (TP) uygulanmaktadır. Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği’nden oluşmaktadır.

Sabah Kahvaltısı: Açık Büfe olarak sunulan sabah kahvaltılarımız, sınırsız çay ile rahatlığı, en son uyanan misafirimize kadar devam etmesi sayesinde özgürlüğü amaçlamaktadır. Gerçek köy kahvaltısının tadına varacağınıza emin olabilirsiniz. Kahvaltıda sunduğumuz reçeller, zeytinler,domatesler,biberler, peynirler, kızarmış ekmekler, kekler, poğaçalar hepsini biz üretiyoruz.

Öğle Yemeği: Doğadan topladığımız otlar, ev yapımı makarnalar, köy mantısı, köy sütüyle mayaladığımız yoğurt öğle yemeklerinin bir kısmı.

5 Çayı: Sıcak ve lezzetli kurabiyeler ile tatlandırılmış çayları, ister plajda ister cafemizde alabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz sebzeler ile yaptığımız yemekler, şehir hayatı içinde unuttuğunuz o tadları tekrar hatırlamanızı sağlayacak nitelikte olup; akşamları ay tam karşınızdan doğarken, Ege mutfağının birbirinden lezzetli zeytin yağlılarını tatmaya doyamayacaksınız. Bölgemizdeki denizden sağladığımız balık türleri tazeliği ve çeşitliliği ile sizlere zengin bir mönü sunmaktadır.

Mutfağımızda kullandığımız zeytin yağından, zeytinlere; yoğurttan, peynirlere; meyvelerden, sebzelere tüm ürünleri kendimiz üretiyoruz.. Geldiğinizde mutfağımızı gezebilir, bahçemizden meyve ve sebze toplayabilirsiniz.